Reklamowe -> Składane-automatyczne

Parasole Kulik>Reklamowe > Składane-automatyczne > Parasol reklamowy Lord
 
Parasol reklamowy Lord  (KULI0101191)
Opis
Składany parasol, otwierany automatycznie. Tkanina poliester pongee ze specjalną, wodoodporną powłoką. Rączka drewniana, zaokrąglona. Konstrukcja wykonana ze stali i włókna szklanego, dzięki czemu jest odporna na wiatr. Posiada pokrowiec w kolorze poszycia oraz pasek spinający na rzep.
Metody znakowania: SITODRUK

Technika polega na przeciskaniu farby przez poliestrową siatkę z warstwą światłoczułą, tworzącą szablon. Metoda o szerokim zastosowaniu na płaskich powierzchniach, bardzo dobrze sprawdza się na czaszy parasola. UWAGA! Na ciemnych tkaninach wymagany jest biały poddruk, konieczny do uzyskania prawidłowych kolorów, szczególnie w skali Pantone.
Tampodruk

Sposób znakowania niewielkich, nieregularnych, metalowych, drewnianych lub plastikowych powierzchni. Polega na nałożeniu farby drukarskiej na powierzchnię za pomocą stempla (tamponu). Idealna metoda umieszczania nadruków na uchwytach parasoli. Dodatkową zaletą tampodruku jest krótki czas realizacji.
DRUK TRANSFEROWY

Dostępne są następujące odmiany druku transferowego:

Transfer sitodrukowy

Zaletą tej metody jest duża dokładność odwzorowania kolorów oraz szczegółów drukowanych projektów.

Transfer sublimacyjny

Technika pozwala na wykonanie wielokolorowych grafik lub zdjęć na białej tkaninie poliestrowej na czaszy parasola.

Transfer odblaskowy

Ten rodzaj znakowania można stosować na czaszy parasola przy projektach znakowania złożonych z dużych elementów.

Fototransfer

Technika nadruku na podłożu tekstylnym dowolnego koloru. Idealna do nanoszenia złożonej wielokolorowej grafiki z przejściami tonalnymi lub nanoszenia zdjęć. Projekt nadrukowywany jest wcześniej cyfrowo na tzw. bazę i przenoszony przy pomocy prasy transferowej na docelowe podłoże. Technika znakowania cyfrowego może być stosowana do realizacji niskonakładowych projektów, bez ponoszenia kosztów wykonania matryc.
Dostępne kolory:
Średnica: 101 cm

Długość po złożeniu: 38,5 cm

Waga: 420 gr

Rodzaj konstrukcji: 3 x składany stelaż, stalowa laska, szyny ze stali, plastiku i włókna szklanego, niklowane kolce; 8 klinów
KULIK. Parasole od 1957 designed by DotRed