Reklamowe -> Składane-manualne

Parasole Kulik>Reklamowe > Składane-manualne > Doppler Carbonsteel Slim
 
Doppler Carbonsteel Slim   (DOP722631)
Opis
Parasol manualny marki Doppler. Jest wyjątkowo lekki i mały, dodatkowo płaski. Tkanina z wysokiej jakości cienkiego poliestru. Rączka aluminiowa z logo Doppler. Konstrukcja CARBONSTEEL wykonana ze stali i włókna węglowego czyni parasol wiatroodpornym nawet przy wietrze osiągającym 100km/h. Sznurek i pokrowiec kolorystycznie dopasowany do czaszy parasola. Na pokrowcu metalowy element oraz metka z logo Doppler.
Metody znakowania: SITODRUK

Technika polega na przeciskaniu farby przez poliestrową siatkę z warstwą światłoczułą, tworzącą szablon. Metoda o szerokim zastosowaniu na płaskich powierzchniach, bardzo dobrze sprawdza się na czaszy parasola. UWAGA! Na ciemnych tkaninach wymagany jest biały poddruk, konieczny do uzyskania prawidłowych kolorów, szczególnie w skali Pantone.
Tampodruk

Sposób znakowania niewielkich, nieregularnych, metalowych, drewnianych lub plastikowych powierzchni. Polega na nałożeniu farby drukarskiej na powierzchnię za pomocą stempla (tamponu). Idealna metoda umieszczania nadruków na uchwytach parasoli. Dodatkową zaletą tampodruku jest krótki czas realizacji.
DRUK TRANSFEROWY

Dostępne są następujące odmiany druku transferowego:

Transfer sitodrukowy

Zaletą tej metody jest duża dokładność odwzorowania kolorów oraz szczegółów drukowanych projektów.

Transfer sublimacyjny

Technika pozwala na wykonanie wielokolorowych grafik lub zdjęć na białej tkaninie poliestrowej na czaszy parasola.

Transfer odblaskowy

Ten rodzaj znakowania można stosować na czaszy parasola przy projektach znakowania złożonych z dużych elementów.

Fototransfer

Technika nadruku na podłożu tekstylnym dowolnego koloru. Idealna do nanoszenia złożonej wielokolorowej grafiki z przejściami tonalnymi lub nanoszenia zdjęć. Projekt nadrukowywany jest wcześniej cyfrowo na tzw. bazę i przenoszony przy pomocy prasy transferowej na docelowe podłoże. Technika znakowania cyfrowego może być stosowana do realizacji niskonakładowych projektów, bez ponoszenia kosztów wykonania matryc.
GRAWER LASEROWY

Sterowana komputerowo wiązka laserowa precyzyjnie wygraweruje nawet bardzo szczegółowe obrazy, zapewniając niezwykłą dokładność i powtarzalność w odzwierciedleniu projektu. Zaletą metody jest trwałość i łatwość personalizacji. Grawer laserowy może być wykonany na wielu materiałach. Najlepszym miejscem na umieszczenie graweru w przypadku parasola, jest metalowy lub drewniany uchwyt.
Dostępne kolory:
Średnica: 87 cm

Długość po złożeniu: 22 cm

Waga: 185 gr

Rodzaj konstrukcji: stelż: karbon, aluminium; laska: metal; 6 klinów
KULIK. Parasole od 1957 designed by DotRed