Reklamowe -> Składane-manualne

Parasole Kulik>Reklamowe > Składane-manualne > Knirps Small Manual T.010
 
Knirps Small Manual T.010  (DOP953010_1000)
Opis
Manualny, składany parasol o niewielkich wymiarach, serii T- marki KNIRPS. Tkanina z wysokiej jakości poliestru pongee. Parasol posiada szeroki pasek spinający na rzep. Wyposażony jest też w pokrowiec z zamkiem oraz zawieszką z logo KNIRPS. Mała 5-sekcyjna parasolka. Stelaż: laska wykonana z aluminium, szyny z włókna szklanego, stali i aluminium. Taka konstrukcja sprawia, że parasol jest odporny na silne wiatry. czasza 8- klinowa. Uchwyt metalizowany, z paskiem,z czarnymi elementami z logo KNIRPS. Model T.010 występuje w 3 podstawowych kolorach: czarnym, granatowym i czerwonym.
Metody znakowania: SITODRUK

Technika polega na przeciskaniu farby przez poliestrową siatkę z warstwą światłoczułą, tworzącą szablon. Metoda o szerokim zastosowaniu na płaskich powierzchniach, bardzo dobrze sprawdza się na czaszy parasola. UWAGA! Na ciemnych tkaninach wymagany jest biały poddruk, konieczny do uzyskania prawidłowych kolorów, szczególnie w skali Pantone.
Tampodruk

Sposób znakowania niewielkich, nieregularnych, metalowych, drewnianych lub plastikowych powierzchni. Polega na nałożeniu farby drukarskiej na powierzchnię za pomocą stempla (tamponu). Idealna metoda umieszczania nadruków na uchwytach parasoli. Dodatkową zaletą tampodruku jest krótki czas realizacji.
DRUK TRANSFEROWY

Dostępne są następujące odmiany druku transferowego:

Transfer sitodrukowy

Zaletą tej metody jest duża dokładność odwzorowania kolorów oraz szczegółów drukowanych projektów.

Transfer sublimacyjny

Technika pozwala na wykonanie wielokolorowych grafik lub zdjęć na białej tkaninie poliestrowej na czaszy parasola.

Transfer odblaskowy

Ten rodzaj znakowania można stosować na czaszy parasola przy projektach znakowania złożonych z dużych elementów.

Fototransfer

Technika nadruku na podłożu tekstylnym dowolnego koloru. Idealna do nanoszenia złożonej wielokolorowej grafiki z przejściami tonalnymi lub nanoszenia zdjęć. Projekt nadrukowywany jest wcześniej cyfrowo na tzw. bazę i przenoszony przy pomocy prasy transferowej na docelowe podłoże. Technika znakowania cyfrowego może być stosowana do realizacji niskonakładowych projektów, bez ponoszenia kosztów wykonania matryc.
Dostępne kolory:
Średnica: 94 cm

Długość po złożeniu: 18 cm

Waga: 255 gr

Rodzaj konstrukcji: stelaż: laska aluminiowa, szyny: aluminium, stal, włókno szklane
KULIK. Parasole od 1957 designed by DotRed