Reklamowe -> Składane-automatyczne

 
5699  (5699)
Opis
Krótki parasol automatycznie otwierany i zamykany Czasza obszyta srebrną, odblaskową lamówką dla optymalnej widoczności w ruchu drogowym. Wygodna funkcja szybkiego, automatycznego otwierania i zamykania. Wysokiej jakości wiatroodporny stelaż z elastycznych tworzyw sztucznych dla większej elastyczność i stabilność w warunkach wietrznych. Dzięki zastosowaniu oryginalnego materiału DuPont ™ Teflon® czasza parasola jest odporna na wodę i brud. Elegancka, powlekana rączka z wstawką o wyglądzie carbonu i płaskim przyciskiem automatycznego otwierania i zamykania. 3 razy składany.
Metody znakowania: GRAWER LASEROWY

Sterowana komputerowo wiązka laserowa precyzyjnie wygraweruje nawet bardzo szczegółowe obrazy, zapewniając niezwykłą dokładność i powtarzalność w odzwierciedleniu projektu. Zaletą metody jest trwałość i łatwość personalizacji. Grawer laserowy może być wykonany na wielu materiałach. Najlepszym miejscem na umieszczenie graweru w przypadku parasola, jest metalowy lub drewniany uchwyt.
SITODRUK

Technika polega na przeciskaniu farby przez poliestrową siatkę z warstwą światłoczułą, tworzącą szablon. Metoda o szerokim zastosowaniu na płaskich powierzchniach, bardzo dobrze sprawdza się na czaszy parasola. UWAGA! Na ciemnych tkaninach wymagany jest biały poddruk, konieczny do uzyskania prawidłowych kolorów, szczególnie w skali Pantone.
DRUK TRANSFEROWY

Dostępne są następujące odmiany druku transferowego:

Transfer sitodrukowy

Zaletą tej metody jest duża dokładność odwzorowania kolorów oraz szczegółów drukowanych projektów.

Transfer sublimacyjny

Technika pozwala na wykonanie wielokolorowych grafik lub zdjęć na białej tkaninie poliestrowej na czaszy parasola.

Transfer odblaskowy

Ten rodzaj znakowania można stosować na czaszy parasola przy projektach znakowania złożonych z dużych elementów.

Fototransfer

Technika nadruku na podłożu tekstylnym dowolnego koloru. Idealna do nanoszenia złożonej wielokolorowej grafiki z przejściami tonalnymi lub nanoszenia zdjęć. Projekt nadrukowywany jest wcześniej cyfrowo na tzw. bazę i przenoszony przy pomocy prasy transferowej na docelowe podłoże. Technika znakowania cyfrowego może być stosowana do realizacji niskonakładowych projektów, bez ponoszenia kosztów wykonania matryc.
Dostępne kolory:
Średnica: 105 cm

Długość po złożeniu: 32 cm

Waga: 410 gr

Rodzaj konstrukcji: 8 brytów
KULIK. Parasole od 1957 designed by DotRed