Reklamowe -> Składane-automatyczne

 
5675  (5675)
Opis
Wygodna funkcji szybkiego, automatycznego otwierania i zamykania. Wysokiej jakości wiatroodporny stelaż z włókna szklanego dzięki zastosowaniu niezwykle elastycznego włókna Fibertec® o maksymalnej elastyczności stelaża w czasie silnych podmuchów wiatru. Dzięki zastosowaniu oryginalnego materiału DuPont ™ Teflon® czasza parasola jest odporna na wodę i brud. Ekskluzywna, zagięta, drewniana rączka z płaskim, chromowanym przyciskiem otwierania i zamykania. 3 razy składany. Posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa TUV Rheinland
Metody znakowania: SITODRUK

Technika polega na przeciskaniu farby przez poliestrową siatkę z warstwą światłoczułą, tworzącą szablon. Metoda o szerokim zastosowaniu na płaskich powierzchniach, bardzo dobrze sprawdza się na czaszy parasola. UWAGA! Na ciemnych tkaninach wymagany jest biały poddruk, konieczny do uzyskania prawidłowych kolorów, szczególnie w skali Pantone.
DRUK TRANSFEROWY

Dostępne są następujące odmiany druku transferowego:

Transfer sitodrukowy

Zaletą tej metody jest duża dokładność odwzorowania kolorów oraz szczegółów drukowanych projektów.

Transfer sublimacyjny

Technika pozwala na wykonanie wielokolorowych grafik lub zdjęć na białej tkaninie poliestrowej na czaszy parasola.

Transfer odblaskowy

Ten rodzaj znakowania można stosować na czaszy parasola przy projektach znakowania złożonych z dużych elementów.

Fototransfer

Technika nadruku na podłożu tekstylnym dowolnego koloru. Idealna do nanoszenia złożonej wielokolorowej grafiki z przejściami tonalnymi lub nanoszenia zdjęć. Projekt nadrukowywany jest wcześniej cyfrowo na tzw. bazę i przenoszony przy pomocy prasy transferowej na docelowe podłoże. Technika znakowania cyfrowego może być stosowana do realizacji niskonakładowych projektów, bez ponoszenia kosztów wykonania matryc.
GRAWER LASEROWY

Sterowana komputerowo wiązka laserowa precyzyjnie wygraweruje nawet bardzo szczegółowe obrazy, zapewniając niezwykłą dokładność i powtarzalność w odzwierciedleniu projektu. Zaletą metody jest trwałość i łatwość personalizacji. Grawer laserowy może być wykonany na wielu materiałach. Najlepszym miejscem na umieszczenie graweru w przypadku parasola, jest metalowy lub drewniany uchwyt.
Dostępne kolory:
Średnica: 110 cm

Długość po złożeniu: 36 cm

Waga: 444 gr

Rodzaj konstrukcji: 7 BRYTÓW
KULIK. Parasole od 1957 designed by DotRed